BIEGI SZTAFETOWE Z OKAZJI 101 ROCZNICY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek 8 listopada na stadionie miejskim w Pionkach odbyły się biegi sztafetowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Miasta Pionki, Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki oraz UKS “Orlik Pionki” we współpracy z nauczycielami wf-u CKZiU. W zawodach udział wzięli uczniowie wszystkich pionkowskich szkół. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, nasza szkoła zajęła najwyższe miejsca na podium.
Zwycięski skład dziewcząt przedstawia się następująco:
Wiktoria Prygiel, Agnieszka Chęcińska, Karolina Kowalska, Martyna Purwin.
Z kolei w kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali:
Marcin Śwital, Bartosz Łodygowski, Mikołaj Kowal, Szymon Ćwiklak.
Dodatkowo w biegu uczestniczyły:
Natalia Rutka, Daria Ciesielska, Natalia Sekuła, Katarzyna Orłowska. Ich występ odbył się poza konkurencją.
Zwycięzcy biegu otrzymali pamiątkowe medale oraz bony dla szkół na sprzęt sportowy. GRATULUJEMY

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.