Godzina dostępności nauczycieli 2023/24
Informujemy, że jesteśmy do dyspozycji rodziców w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach:
16.30-17.30.
Pierwsze środy miesiąca w roku szk. 2023/2024.:
– 4 października 2023 r.
– 8 listopada 2023 r.
– 6 grudnia 2023 r.
– 11 stycznia 2024 r. (czwartek)
– 7 lutego 2024 r.
– 6 marca 2024r.
– 10 kwietnia 2024 r.
– 15 maja 2024 r.
– 5 czerwca 2024 r.
Jesteśmy również do dyspozycji uczniów.
Grafik konsultacji dla uczniów
w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach
w roku szkolnym 2023/2024
Lp. | Nazwisko i Imię | Dzień tygodnia | Czas konsultacji | Sala |
1. | Amanowicz Jakub | środa | 16.10-17.10 | pokój nauczycieli w-f |
2. | Banaszek Dorota | poniedziałek | 10.45-11.45 | sala nr 16 |
3. | Bladziak Katarzyna | piątek | 12.00-12.30 | internat |
4. | Bugalski Marek | środa | 13.30-14.30 | pokój nauczycieli w-f |
5. | Chołuj Magdalena | środa | 14.35-15.35 (co dwa tygodnie) | pokój nauczycielski |
6. | Domagała Magdalena | poniedziałek | 14.30-15.30 | sala nr 28 |
7. | Falkiewicz Artur | środa | 12.45-13.45 | pokój nauczycielski |
8. | Głowacka Karolina | czwartek | 12.40-13.40 | sala nr 12 |
9. | Góralska Anna | poniedziałek | 15.20-16.20 | sala nr 26 |
10. | Grzywacz -Bielecka Katarzyna | środa | 14.35-15.35 | sala nr 13 |
11. | Hajduła Sylwia | wtorek | 12.40-13.40 | sala nr 4 |
12. | Iskra Emil | piątek | 9.05-10.05 | sala nr 20 |
13. | Jasek Radosław | poniedziałek | 14.30-15.30 | sala nr 22 |
14. | Jaśniewska Małgorzata | środa | 14.30-15.30 | sala nr 24 |
15. | Jawor Paulina | środa | 10.45-11.45 | pokój nauczycielski |
16. | Jończyk Dorota | wtorek | 8.05-9.05 | sala nr 3 |
17. | Jurek Beata | poniedziałek | 14.30-15.30 | sala nr 9 |
18. | Kaczmarczyk Anna | piątek | 10.45-11.45 | sala nr 11 |
19. | Karaś Jacek | środa | 16.00-17.00 | sala nr 34 |
20. | Kluz Patrycja | poniedziałek | 10.45-11.45 | pokój nauczycielski |
21. | Kowalczyk Martyna | poniedziałek | 13.30-14.30 | pokój nauczycieli w-f |
22. | Kustra Marta | wtorek | 7.30-8.30 | sala nr 27 |
23. | Maj Krzysztof | poniedziałek | 13.30-14.30 | sala nr 7 |
24. | Markowska Beata | wtorek | 15.00-16.00 | pokój pedagogów szkolnych |
25. | Milczarczyk Beata | środa | 10.00-11.00 | sala nr 15 |
26. | Moskwa Marcin | wtorek | 12.45-13.45 | pokój nauczycielski |
27. | Murawski Sławomir | ———— | ——————– | —————— |
28. | Nawrotek Aleksandra | poniedziałek | 11.00-12.00 | sala nr 19 |
29. | Okulska Anna | środa | 9.10-10.10 | pokój nauczycielski |
30. | Oleszczuk Lidia | czwartek | 12.25-13.25 | sala nr 25 |
31. | Paduch Katarzyna | czwartek | 14.35-15.35 | pokój nauczycielski |
32. | Paluch Danuta | środa | 11.45-12.15 | pracownia gastronomiczna w internacie |
33. | Pastuszka Katarzyna | środa | 15.30-16.00 | biblioteka szkolna |
34. | Pawlicki Marek | czwartek | 10.50-11.50 | pokój nauczycielski |
35. | Piaseczna Agnieszka | środa | 14.00-15.00 | internat |
36. | Posacka Katarzyna | czwartek | 11.50-12.50 | sala nr 5 |
37. | Procka Agnieszka | piątek | 12.45-13.45 | sala nr 10 |
38. | Romanowska Hanna | środa | 15.30-16.30 | pracownia gastronomiczna w internacie |
39. | Rutkowska-Ferchichi Edyta | czwartek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
40. | Ryczkowska Anna | wtorek | 12.40-13.40 | sala nr 2 |
41. | Siek Jan | środa | 11.00-12.00 | sala nr 6 |
42. | Sulima Małgorzata | czwartek | 11.00-12.00 | sala nr 3 |
43. | Szczechowski Jacek | środa | 10.45-11.45 | pokój nauczycieli w-f |
44. | Śmietanka Dariusz | czwartek | 10.00-11.00 | sala nr 18 |
45. | Śmietanka Tomasz | środa | 13.25-14.25 | sala nr 30 |
46. | Topór Katarzyna | wtorek | 12.40-13.40 | sala nr 25 |
47. | Trybuła Ewa | wtorek | 10.45-11.45 | pracownia gastronomiczna w internacie |
48. | Wątorski Radosław | czwartek | 11.50-12.50 | pokój nauczycielski |
49. | Wiraszka Daniel | wtorek | 13.45-14.45 | pokój nauczycielski |
50. | Wiszniowska Justyna | czwartek | 10.00-11.00 | sala nr 29 |
51. | Wiszniowski Stanisław | wtorek | 14.00-15.00 | internat |
52. | Wiśniewska-Kurek Ewelina
| czwartek | 16.10-16.40 | sala nr 30 |
53. | Wiśniewska-Wanot Katarzyna | poniedziałek | 15.20-16.20 | sala nr 6 |
54. | Wojda Rafał | piątek | 13.30-14.30 | pokój nauczycieli w-f |
55. | Wrochna Mariusz | poniedziałek | 10.00-11.00 | sala nr 17 |
56. | Wyroślak Agata | czwartek | 11.00-12.00 | biblioteka szkolna |