Spotkania z rodzicami

Godzina dostępności nauczycieli 2022/23

 

Informujemy, że jesteśmy do dyspozycji rodziców
w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach:

16.30-17.30.

Pierwsze środy miesiąca w roku szk. 2022/2023.

– 7 grudnia 2022r.

– 4 stycznia 2023r.

– 1 lutego 2023r.

– 1 marca 2023r.

– 5 kwietnia 2023r.

– 10 maja 2023r.

– 7 czerwca 2023r.

Jesteśmy również do dyspozycji uczniów.

Grafik konsultacji dla uczniów

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach

w roku szkolnym 2022/2023

 

 

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Dzień tygodnia

 

Czas konsultacji

 

Sala

1.

Wiśniewska Magdalena

czwartek

13.30-14.30

gabinet dyrektora szkoły

2.

Śmietanka Sylwia

wtorek

13.30- 14.30

pokój zastępców dyrektora

3.

Sekuła Iwona

środa

13.30-14.30

pokój zastępców dyrektora

4.

Banaszek Dorota

środa

12.40-13.40

sala nr 16

5.

Grzywacz -Bielecka Katarzyna

poniedziałek

15.20-16.20

sala nr 13

6.

Jończyk Dorota

środa

16.30-17.30

sala nr 3

7.

Izdebna Żaneta

poniedziałek

13.25-14.25

sala nr 11

8.

Kustra Marta

poniedziałek

13.30-14.30

sala nr 27

9.

Oleszczuk Lidia

środa

16.00-17.00

sala nr 25

10.

Wiszniowska Justyna

poniedziałek

13.25-14.25

sala nr 29

11.

Jaśniewska Małgorzata

wtorek

14.30-15.30

sala nr 24

12.

Ryczkowska  Anna

czwartek

13.25-14.25

sala nr 2

13.

Siek Jan

środa

16.30-17.30

sala nr 6

14.

Procka Agnieszka

środa

12.40-13.40

sala nr 10

15.

Iskra Emil

wtorek

12.40-13.40

sala nr 20

16.

Hajduła Sylwia

środa

15.20-16.20

sala nr 5

17.

Posacka Katarzyna

środa

12.40-13.40

sala nr 14

18.

Maj Krzysztof

środa

15.20-16.20

sala nr 7

19.

 Topór Katarzyna

wtorek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

20.

Sulima Małgorzata

poniedziałek

13.25-14.25

sala nr 3

21.

Okulska Anna

poniedziałek

15.20-16.20

sala nr 4

22.

Śmietanka Tomasz

wtorek

12.40-13.40

       sala nr 30

23.

Karaś Jacek

środa

14.30-15.30

pokój nauczycieli CKP

24.

Szczechowski Jacek

urlop

———-

————-

25.

Amanowicz Jakub

środa

15.20-16.20

pokój nauczycieli w-f

26.

Wojda Rafał

poniedziałek

12.45-13.45

pokój nauczycieli w-f

27.

Bugalski Marek

środa

15.25-16.25

pokój nauczycieli w-f

28.

Murawski Sławomir

wtorek

14.35-15.35

sala nr 22

39.

Paduch Katarzyna

wtorek

15.20-15.50

pokój nauczycielski

30.

Góralska Anna

środa

13.25-14.25

sala nr 26

31.

Jurek Beata

poniedziałek

14.30-15.30

sala nr 9

32.

Paluch Danuta

czwartek

16.45-17.45

pracownia gastronomiczna w internacie

33.

Trybuła Ewa

wtorek

13.30-14.30

pracownia gastronomiczna w internacie

34.

Śmietanka Dariusz

wtorek

13.25-14.25

sala nr 34

35.

Wrochna Mariusz

środa

16.00-17.00

sala nr 32

36.

Domagała Magdalena

poniedziałek

14.30-15.30

Sala nr 28

37.

Wątorski Radosław

środa

14.35-15.35

sala nr 1

38.

Nawrotek Aleksandra

środa

16.30-17.30

sala nr 35

39.

Milczarczyk Beata

środa

13.25-14.25

sala nr 15

40.

Pastuszka Katarzyna

środa
(co drugi tydzień)

11.00-12.00

biblioteka

szkolna

41.

Wyroślak Agata

środa

11.00-12.00

biblioteka

szkolna

42.

Markowska Beata

czwartek

15.00-16.00

pokój pedagogów

szkolnych

43.

Piaseczna Agnieszka

Środa

16.30-17.30

pokój pedagogów

szkolnych

44.

Romanowska Hanna

środa

16.15-17.15

pracownia gastronomiczna w internacie

45.

Maciejewski Daniel

czwartek

13.30-14.30

pokój kierownika kształcenia praktycznego

46.

Jasek Radosław

wtorek

14.30-15.30

sala nr 36

47.

Falkiewicz Artur

poniedziałek

16.10-17.10

pokój nauczycieli CKP

48.

Moskwa Marcin

wtorek

16.10-17.10

pokój nauczycieli CKP

49.

Pawlicki Marek

poniedziałek

16.10-17.10

pokój nauczycieli CKP

50.

Chołuj Magdalena

środa

15.30-16.30

pokój nauczycielski

51.

Głowacka Karolina

wtorek

14.35-15.35

         sala nr 12

52.

Wiśniewska-Kurek Ewelina

środa

16.10-17.10

sala nr 30

53.

Lisowska Dorota

poniedziałek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

54.

Iskra Teresa

środa

16.30-17.00

sala nr 20

55.

Wiśniewska-Wanot Katarzyna

poniedziałek

15.25-16.25

sala nr 6

56.

Kowalczyk Martyna

czwartek

13.30-14.30

pokój nauczycieli w-f

57.

Bińkowska Bożena

niedziela

17.30-18.00

internat

58.

Bladziak Katarzyna

środa

15.00-15.30

internat

59.

Rutkowska-Ferchichi Edyta

poniedziałek

14.30-15.00

sala nr 21

60.

Jawor Paulina

poniedziałek

13.25-14.25

pokój nauczycielski

61.

Kluz Patrycja

poniedziałek

13.25-14.25

pokój nauczycielski

62.

Wiraszka Daniel

poniedziałek

14.35-15.35

pokój nauczycielski

63.

Maj Beata

czwartek

(co drugi tydzień)

12.40-13.40

sala nr 21

64.

Maj Iwona

środa

(co drugi tydzień)

16.30-17.30

pokój nauczycielski

65.

Wiszniowski Stanisław

wtorek

21.30-22.00

internat

66.

Śmietanka Marta

wtorek

14.30-15.00

internat

67.

Kustra Jacek

czwartek

15.30-16.00

pokój nauczycielski