Mikołajki w Czerwonym

Oj, działo się! 6 grudnia, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, bawiliśmy się w iście mikołajkowym stylu. Już od samego rana na korytarzach szkolnych można było spotkać Mikołaja, i to nie jednego…

SU zaproponował wszystkim uczniom i nauczycielom międzyklasową rywalizację – Dzień Czerwony. Punktowany był każdy czerwony element stroju (rekordziści mieli na sobie nawet po kilka warstw ubrań). Po skrupulatnym zliczeniu punktów okazało się, że jedna klasa zdecydowanie objęła dowodzenie – suma punktów na koncie 1 lT wyniosła 154. Na drugim miejscu, z sumą punktów 88, znalazły się klasy: 3 hT i 2 hT, a na trzecim – 1 gT. Gratulujemy!

Dodatkową atrakcją podczas przerw był Mikołajkowy Koncert Życzeń oraz możliwość przekazania za pośrednictwem Mikołaja prezentu. Dziękujemy za wspólna zabawę!