Logistycy w PIRLO POLAND

Po raz kolejny w tym roku szkolnym klasy 2 i 3 w zawodzie technik logistyk brały udział w wycieczce programowej. Tym razem odwiedzili firmę PIRLO POLAND sp. z o.o. mieszczącą się na Działkach Suskowolskich.

Zakład istnieje od ponad 20 lat i zaczynał jako firma rodzinna produkująca opakowania metalowe dla przemysłu chemicznego. Od 2008 roku firma stała się częścią grupy austriackiej PIRLO Industrial GmbH & Co OG i zmieniła nazwę z CHEMOPAK na PIRLO POLANDsp. z o.o.

Po zakładzie oprowadzał nas Dyrektor Zarządzający pan Michał Seweryn, który bardzo interesująco, starannie i dokładnie opowiedział o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, w szczególności planowaniu produkcji, organizowaniu magazynu i transportu, zatrudnianiu pracowników, gospodarce odpadami, zarządzaniu jakością w produkcji oraz sprzedaży internetowej.

Uczniowie dzięki tej wycieczce zobaczyli i zrozumieli, jak wygląda wiedza teoretyczna w praktyce.

www.pirlo.com