Z wizytą w gastronomii 

Ostatni tydzień przed feriami zimowymi, był dla uczniów kierunku żywienia, bardzo bogaty w wydarzenia kulinarne.  Odwiedziły nas dwie grupy młodzieży z ZSP nr 1 oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej.  

4 lutego przeprowadziliśmy warsztaty dla najmłodszej grupy wiekowej(10 lat) z zakresu słodkich wypieków  walentynkowych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem sporządzali drobne wyroby cukiernicze i pięknie oraz zmysłowo je przyozdabiali. 

5 lutego szóstoklasiści pod czujnym okiem naszych uczniów zdobywali pierwsze umiejętności z zakresu rozdrabniania warzyw i sporządzania zup.  

Uwieńczeniem naszej gościnności była 07 lutego wizyta podopiecznych WTZ.  Oni również wykazali się  kreatywnością przy wypieku i dekoracji serc piernikowych. 

Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie w wyżej wymienione działania.  

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.