POZNALIŚMY MISTRZÓW GIMNASTYKI

Za nami XV Mistrzostwa w Gimnastyce Akrobatycznej, które odbyły się w CKZiU. Impreza co roku organizowana jest przez katedrę wychowania fizycznego pod patronatem Pani Dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej. Udział w mistrzostwach wzięli najsprawniejsi uczniowie oraz uczennice z naszej szkoły. Uczestnicy skakali przez skrzynię, robili przewroty w przód i w tył, stawali na głowie, wykonywali “mostek” oraz układy na drążku i równoważni. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
Dziewczęta:
1 miejsce- Natalia Amanowicz,  kl.2gT
2 miejsce- Natalia Warsiakowska, kl. 1ltTp
3 miejsce – Aleksandra Waluś, kl. 4gT
Chłopcy:
1 miejsce- Szymon Nercz, kl. 2gT
2 miejsce- Bartłomiej Gębczyk, kl. 4żT
3 miejsce- Oskar Sarnecki,kl. 3mT
Klasyfikacja drużynowa:
1 miejsce- kl. 4gT
2 miejsce- kl. 1mżT
3 miejsce- kl. 4lmT
Finaliści otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej podczas uroczystego podsumowania mistrzostw. Nagrody dla zwycięzców ufundowało Czerwone oraz Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta w Pionkach. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz kibicom za gorący doping 🙂
[supsystic-gallery id=120 position=center]