Wsparcie drużyny Cerradu Enea Czarnych Radom

W sobotę 7 grudnia 15 osobowa grupa uczniów z CKZiU wspierała głośnym dopingiem zawodników Cerradu Enea Czarnych Radom podczas dziewiątej kolejki Plus Ligi. Zespół z Radomia mierzył się na własnym boisku z MKS Ślepsk Malow Suwałki i na papierze był faworytem spotkania.
Równa i przede wszystkim skuteczna gra drużyny z Suwałk sprawiła, że oglądaliśmy tie-breka, w którym dużo lepsi okazali się goście wygrywając tym samym całe spotkanie 2:3.
Uczniowie z Czerwonego mogli obejrzeć mecz dzięki władzom Powiatu Radomskiego którzy wspierają klub Czarnych w ramach „Partnerstwa Regionalnego Czarni”, którego głównym założeniem jest promocja naszego regionu poprzez rozwój piłki siatkowej oraz aktywizację sportową młodzieży szkolnej i dorosłych.

[supsystic-gallery id=118 position=center]