Uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Radomskiego

W dniu 22 września Wicestarosta Radomski Leszek Margas wręczył Stypendia Starosty Radomskiego 10 uczniom Naszej szkoły.  Nagrodzonymi są:

1. Izabela Banaszek – klasa 2 Technikum – technik cyfrowych procesów graficznych
  2. Piotr Delega – klasa 2 Technikum – technik mechanik
  3. Kacper Lenart – klasa 2 Technikum – technik logistyk
  4. Anna Matysiak – klasa 4 Technikum – technik logistyk
  5. Andżelika Pogoda – klasa 4 Technikum – technik hotelarstwa
  6. Monika Żyła – klasa 4 Technikum – technik logistyk
  7. Aleksandra Krawczyk  – klasa 3 Liceum Ogólnokształcącego – bezpieczeństwo publiczne
  8. Ernest Krzysik – klasa 3 Liceum Ogólnokształcącego  – bezpieczeństwo publiczne
  9. Ewelina Alot  – klasa 3 Zasadniczej Szkoły Zawodowej – fryzjer
  10. Partycja Alot – klasa 3 Zasadniczej Szkoły Zawodowej – kucharz

W uroczystości brali udział rodzice nagrodzonych.

Pan Starosta podkreślił, że Stypendium to powinno doprowadzić do wzrostu aspiracji edukacyjnej i aktywności młodzieży, dzięki czemu grupa stypendystów będzie stanowiła pozytywny wzorzec dla środowiska lokalnego oraz będzie wzmacniać poczucie więzi społecznych uczniów i poczucie własnej wartości. Pogratulował stypendystom i ich rodzicom.

W imieniu nagrodzonych słowa podziękowania dla władz Powiatu Radomskiego przekazała Angelika Pogoda.

Stypendium Starosty Radomskiego to kwota 200 zł wypłacana comiesięcznie.

Gratulujemy Wam serdecznie oraz życzymy osiągania dalszych sukcesów edukacyjnych

[supsystic-gallery id=’13’]

Posted in Aktualności, Osiągnięcia and tagged , , , .