KULtowy Salon Maturzystów

IVgT i IV lmT! 7 rano! 27 września 2019! Kierunek Lublin! A dokładniej Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Wybraliśmy się tam, aby poznać oferty uczelni z całej Polski. Nowoczesne stoiska edukacyjne, foldery, gadżety reklamowe miały nam pomóc w wyborze kierunku i szkoły.

Na miejsce dotarliśmy o 9.00, a potem wykłady Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Sale były wypełnione po brzegi maturzystami, każdy chciał poznać strategie egzaminacyjne gwarantujące lepszy wynik na maturze. Wysłuchaliśmy specjalistów – egzaminatorów z j. polskiego, obcego, matematyki oraz geografii. Oprócz tego, wzięliśmy udział w wykładach na temat studiów w warszawskiej Wyższej Szkole Reklamy. Odwiedzając stoiska edukacyjne, mieliśmy możliwość porozmawiania ze studentami nie tylko o studiach, ale też o atrakcyjnym studenckim życiu.

Zmotywowani do walki o swoją przyszłość, z głowami pełnymi informacji, zabieramy się ostro do nauki.

Mat

uralnie, że zdamy – wierzymy w to mocno.