Dni otwarte w Czerwonym!

W dniach 24 i 25 kwietnia 2019 otworzyliśmy nasze drzwi, aby zaprezentować spektrum zdolności naszych uczniów oraz przedstawić kierunki kształcenia w naszej szkole, ich specyfikę oraz wyposażenie sal lekcyjnych.

Pierwszego dnia odwiedziło nas 280 osób, spośród większość to uczniowie 3 klas gimnazjów. Natomiast, drugiego dnia przywitaliśmy oraz ugościliśmy 173 uczniów klas ósmych.

Nasze dni rozpoczęły się pokazem artystyczno- sportowym na sali gimnastycznej. Następnie, odwiedzający podzieleni na grupy mogli odwiedzić 16 stacji tematycznych.

W niektórych salach odbywały się prezentacje kierunków, tudzież inne kładły nacisk na doświadczenia, pokazy sztuki kulinarnej czy barmańskiej.

Mamy nadzieję, że od września będziemy mogli przeżyć i wspólnie dzielić jeszcze wiele pięknych chwil.

Do zobaczenia we wrześniu.