VI MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I JĘZYKÓW OBCYCH „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”

Już po raz szósty w Naszej szkole odbędzie się Międzygimnazjalny Konkurs z Przedsiębiorczości i Języków Obcych „Mój wymarzony zawód”. Celem konkursu jest rozszerzenie doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych i w oddziałach gimnazjalnych oraz ukierunkowanie młodzieży z tych szkół do wyboru zawodu zgodnego z ich predyspozycjami intelektualnymi i fizycznymi oraz z najnowszymi trendami szkolnictwa zawodowego, jak również lepsze przygotowanie uczniów do świadomego podejmowania dalszego kształcenia  w szkołach ponadgimnazjalnych – technicznych, które dają swoim absolwentom lepszy start w życiu zawodowym.

W tym roku Konkurs odbędzie się 06 kwietnia 2018r (piątek) o godz. 10.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas II i III oddziałów gimnazjalnych i klas VII szkół podstawowych o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języków obcych, wos-u i doradców zawodowych do udziału w Konkursie.