Uczniowie Czerwonego
mogli obserwować
i brać udział 
w wielu zmaganiach sportowych. Rywalizacja sportowa rozpoczęła się od meczu siatkówki
pomiędzy uczniami
a nauczycielami 
. Po bardzo zaciętych trzech setach
mecz zakończył się wygraną drużyny nauczycieli
wynikiem 2:1.
Tak licznej publiczności 
i tak głośnego dopingu 
nasza hala sportowa dawno nie widziała! 
Po dużej dawce świetnej siatkówki
przyszedł czas na wyłonienie najsilniejszej klasy w szkole 
. Konkurs przeciągania liny
wygrała klasa 4 mT
. Na mechaników 
nie było mocnych! 

Równocześnie na małej sali gimnastycznej
odbywał się indywidualny turniej tenisa stołowego. W kategorii dziewcząt
najlepsza okazała się
Zuzanna Baran z klasy 3gT, a wśród chłopaków
zwyciężył
Igor Mazur z klasy 4 lT.
Na zakończenie imprezy
Pani Dyrektor
wręczyła najlepszym nagrody 
oraz pamiątkowe dyplomy
, gratulując wszystkim uczestnikom
osiągniętych wyników i sportowej postawy 
.