1 czerwca w CKZiU tradycyjnie obchodziliśmy na sportowo!

Uczniowie Czerwonego ❤️ mogli obserwować 👀 i brać udział 🏃‍♂️🏃‍♀️ w wielu zmaganiach sportowych. Rywalizacja sportowa rozpoczęła się od meczu siatkówki 🏐 pomiędzy uczniami 👨‍🎓 a nauczycielami 👩‍🏫👨‍🏫. Po bardzo zaciętych trzech setach 🔥 mecz zakończył się wygraną drużyny nauczycieli 🥇 wynikiem 2:1.
Tak licznej publiczności 👏📣 i tak głośnego dopingu 🎉🎺 nasza hala sportowa dawno nie widziała! 🤩
Po dużej dawce świetnej siatkówki 🏐 przyszedł czas na wyłonienie najsilniejszej klasy w szkole 💪🏆. Konkurs przeciągania liny 🪢 wygrała klasa 4 mT 🥇. Na mechaników 🔧⚙️ nie było mocnych! 💪😎
Równocześnie na małej sali gimnastycznej 🏓 odbywał się indywidualny turniej tenisa stołowego. W kategorii dziewcząt 👧 najlepsza okazała się 🥇 Zuzanna Baran z klasy 3gT, a wśród chłopaków 👦 zwyciężył 🥇 Igor Mazur z klasy 4 lT.
Na zakończenie imprezy 🎊 Pani Dyrektor 👩‍💼 wręczyła najlepszym nagrody 🎁🏆 oraz pamiątkowe dyplomy 📜, gratulując wszystkim uczestnikom 👏 osiągniętych wyników i sportowej postawy 🤝😊.
MB

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *