Miło nam poinformować

Justyna Kęska (4gt), Agata Bogumił (4gt) oraz Magdalena Wegner (4tT) zakwalifikowały się do Stypendium Mazowieckiego programu stupendialnego dla uczniów szkół zawodowych. Justyna i Magdalena w ubiegłym roku, również otrzymały stypendium. Gratulujemy dziewczyny✨🌹✨ i życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *