Justyna Kęska (4gt), Agata Bogumił (4gt) oraz Magdalena Wegner (4tT) zakwalifikowały się do Stypendium Mazowieckiego programu stupendialnego dla uczniów szkół zawodowych. Justyna i Magdalena w ubiegłym roku, również otrzymały stypendium. Gratulujemy dziewczyny![]()
![]()
i życzymy dalszych sukcesów.
![]()
Miło nam poinformować
Posted in Aktualności.