Lego Masters w CKZiU

28 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Lego. Z tej okazji w naszej szkole przeprowadziliśmy konkurs w celu wyłonienia mistrza w układaniu klocków, w którym wzięło udział 7 drużyn 2-osobowych: Krzysztof Delega i Wiktor Podsiadły (1mTp), Błażej Kapusta i Wiktor Białek (1glTp), Amelia Krawczyk i Julia Gregorczyk (3gTp), Wiktoria Abramowicz i Laura Rutka (3lżTp), Bartosz Łodygowski i Jan Orzechowski (4mTp), Maciej Wolszczak i Piotr Ciepiela (4lT) oraz Ania Mularska i Kacper Szewczyk (4gT).
W jury zasiedli: pani Beata Jurek, pan Mariusz Wrochna oraz Amelia Marczewska z klasy 4lT. Po wylosowaniu dwóch kategorii (roślina i budynek) pary wybrały jedną i walka o tytuł mistrza się rozpoczęła. Czas przeznaczony na wykonanie zadania to 20 minut.
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i wszystkie budowle były niesamowite, jednakże nasze jury musiało wyłonić zwycięzców.
1 miejsce – Amelia Krawczyk i Julia Gregorczyk (3gTp)
2 miejsce – Bartosz Łodygowski i Jan Orzechowski (4mTp)
3 miejsce – Maciej Wolszczak i Piotr Ciepiela (4lT)
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę oraz zapraszamy do udziału w naszym akcjach w przyszłości.