Dni Otwarte w Czerwonym

30 i 31 maja zaprosiliśmy do nas ósmoklasistów z wielu szkół podstawowych naszego regionu.

Przybyli do nas uczniowie z trzech pionkowskich szkół, ale także młodzież z placówek w Czarnej, Laskach, Suchej, Suskowoli, Jedlni, Jaroszek, Augustowa, Brzózy, Głowaczowa, Ciepielowa, Kozienic i okolic. Na początku, przywitaliśmy ich piosenką w wykonaniu Amelii Sąpór oraz przemówieniem pani dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej. Ósmoklasiści obejrzeli także zawodowy pokaz mody, prezentujący wszystkie kierunki kształcenia proponowane na rok szkolny 2022/2023. Kolejny pokaz odbył się w nowej Sali gimnastycznej. Swoje mocne strony zaprezentowała sekcja badmintona, sekcja taneczna pod przewodnictwem pani Anny Góralskiej oraz ścianka wspinaczkowa pod nadzorem pana Jana Sieka.

Następnie, uczniowie podzieleni na grupy mogli obejrzeć każdą pracownię w szkole, w których czekały specjalne niespodzianki przygotowane przez uczniów i nauczycieli z kierunków:

– technik żywienia i usług gastronomicznych

– technik organizacji turystyki

– technik logistyk

– technik mechanik

– technik grafiki i poligrafii cyfrowej

– kucharz

– ślusarz

– monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Dziękujemy Wam serdecznie za przybycie i odwiedzenie murów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym spotkamy się w tym samym miejscu.