Wystawa prac grafików.

We wtorek 22 marca została otwarta wystawa prac naszych uczniów kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej w CKZiU Pionki.

Jest to już II wystawa zorganizowana we współpracy z MOK Pionki.

Wystawa ta prezentuje fragment twórczości naszych uczniów i jak wynika z jej nazwy ” Po Godzinach” są to prace, które powstają po lekcjach.

Wystawa ma na celu promowanie młodych ludzi w naszym lokalnym środowisku, ale przede wszystkim jest to pokaz talentu, umiejętności oraz wyobraźni uczniów.

Prezentowane prace wykonali uczniowie klas trzecich, drugich oraz co bardzo nas cieszy klas pierwszych. Okazuje się, że wybierając nasz kierunek, zrobili to świadomie chcąc realizować swoje pasje, łącząc je z zawodem grafika komputerowego.

Na wystawie znalazły się prace plastyczne, głównie wykonane ołówkiem, ale nie tylko.

Są tu grafiki rastrowe, reklamy, fotomontaże, plakaty, grafiki wektorowe.
Zapraszamy do oglądania (do 21 kwietnia) i życzymy dużo pozytywnych wrażeń.

Na zachętę w linku wrzucamy kilka losowo wybranych prac 🙂