Sukces Szymona Nercza!

Z dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Szymon Nercz został finalistą VI Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego organizowanego przez Zakład Technologii Poligraficznych Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej.
Szymon przebrnął przez dwa etapy wstępne, by w trzecim zostać finalistą konkursu i tym samym cieszyć się zdobytym indeksem na wydział poligraficzny Politechniki Warszawskiej. W konkursie finałowym wzięło udział 39 uczniów z całej Polski. Gratulujemy!
PS. W trakcie konkursu spotkaliśmy naszego absolwenta Mateusza Amanowicza, również grafika, który studiuje na tym wydziale. Pokazał nam uczelnię i przekazał sporo ciekawych informacji. Obiecał, że wpadnie do Czerwonego i spotka się z młodszymi kolegami, by opowiedzieć im o byciu studentem poligrafii.