Studniówka 2020 w Czerwonym

W uroczystej i podniosłej atmosferze 15 stycznia o godzinie 19 w Domu Weselnym Castello rozpoczął się bal studniówkowy.

Maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach tradycyjnie odtańczyli poloneza i tym przepięknym akcentem otworzyli wyjątkową uroczystość , która z całą pewnością będzie przez nich na długo zapamiętana.

W balu brali udział uczniowie klas :technik mechanik, technik logistyk łączony z technikiem hotelarstwa, technik żywienia oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej wraz w wychowawcami, Małgorzatą Sulimą, Dorotą Bzikot, Janem Siekiem oraz Sylwia Hajdułą.

Nad całością pieczę sprawowała dyrekcja szkoły, nauczyciele wraz z wychowawcami, oraz co najważniejsze, organizatorzy studniówki – rodzice.