RAZEM DLA DOMU DZIECKA

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, że potrafią bezinteresownie pomagać innym. Na przełomie października i listopada przeprowadziliśmy w szkole zbiórkę pieniędzy i potrzebnych rzeczy dla podopiecznych z Domu Dziecka w Kozienicach. Za zebrane pieniądze zostały zakupione upominki oraz prezenty dla dzieci.

W dniu 15 listopada 2021 uczniowie:    klas 3mżT i 4hlT  wraz z opiekunem  Małgorzatą Jaśniewską odwiedzili Dom Dziecka i przekazali prezenty, a wychowankowie placówki nie kryli zadowolenia z odwiedzin.

Do naszej akcji przyłączyli się również wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Pionkach, którym serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim uczniom i nauczycielom CKZiU, którzy wsparli akcję.

Opracowała: M. Jaśniewska