KONKURS PRZYRODNICZY pt. “TAJEMNICE STAREJ DZIUPLI” ROZSTRZYGNIĘTY

XXXI Konkurs „Moje Spotkania z Puszczą” pt. “Tajemnice starej dziupli”, którego organizatorem był Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych – Zespół ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego, a współorganizatorami Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Nadleśnictwa: Kozienice, Radom, Zwoleń dobiegł końca. Konkurs rozgrywany był w trzech dziedzinach twórczości: plastyka, literatura, fotografia.
Do konkursu zgłosiły się 32 szkoły leżące w granicach Kozienickiego Parku Krajobrazowego i jego okolicy.
W gronie nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii fotografia znaleźli się uczniowie CKZiU.
Drugie miejsce zdobyła Amelia Hołuj z klasy 3mżT, opiekun pani Małgorzata Sulima, a wyróżnienia otrzymali Natalia Amanowicz z klasy 4gT oraz Szymon Nercz również z klasy 4gT. Opiekunem obojga uczniów była pani Aleksandra Nawrotek.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Opracowała Justyna Wiszniowska