DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W CKZiU

13 października w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której wzięli udział: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, przewodniczący Rady Rodziców oraz uczniowie.

W części oficjalnej uroczystości Pani Dyrektor Magdalena Wiśniewska podziękowała nauczycielom za ich pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, wyróżniając kilkoro z nich. Głos zabrał również przewodniczący Rady Rodziców wręczając każdemu pracownikowi szkoły symboliczną różę.

Następnie życzenia oraz kwiaty na ręce Pani Dyrektor złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Cześć artystyczna przygotowana została przez młodzież z klas 2gTp i 2lżTp pod kierunkiem wychowawczyń pani Justyny Wiszniowskiej i Ewy Trybuły. Gościnnie wystąpiły również uczennice klasy 3htT- Maria van der Donk oraz Wiktoria Kruczyńska, Kacper Hyży z klasy 4gT i Nikodem Woźniak z klasy 3gTp.

Młodzież przedstawiła program muzyczno-literacki w formie ,,Koncertu życzeń”.

W kierunku pracowników szkoły popłynęło wiele życzliwych słów, uświetnionych piosenkami znanych wykonawców scen polskich i zagranicznych. Były również wiersze oraz taniec wykonany przez mistrzów Polski w boogie-woogie Amelię Sąpór i Szymona Gogacza. To była prawdziwa uczta poezji i dźwięków. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

[supsystic-gallery id=156 position=center]