Profesjonalne uczenie to nasza specjalność.

Kacper Guza, obecnie student Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, w dniu 16 września podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i wyzwaniami jakie dają mu studia.

„Dziękuję nauczycielom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach
za profesjonalne przygotowanie mnie do matury i studiów” tak w pierwszych słowach
do maturzystów Kacper Guza rozpoczął prelekcję. Uczniowie naszej szkoły zobaczyli jakie wyzwania czekają na takiej uczelni. Warto brać udział w wielu sekcjach sportowych i rozwijać się. Studia uczą również właściwej postawy patriotycznej, wytrwałości i dążenia do celu. Zobaczyliśmy jak przebiega życie studenckie w akademiku czy na okolicznych wydarzeniach w Szkole Głównej Służby Pożarniczej  w Warszawie.

Kończąc spotkanie Kacper Guza podkreślił jak ważne jest w życiu dążenie do celu w parze z realizacją marzeń, czego jest przykładem.