Mobilna pracownia jest już u nas!!!

UCZNIOWIE Z CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W PIONKACH – WYGRALI W KONKURSIE MOBILNĄ PRACOWNIĘ KOMPUTEROWĄ 🔝🏆🔝

Uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach zostali laureatami konkursu plastyczno-cyfrowego „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”
💻 Nagrodą jest mobilna pracownia komputerowa składająca się z szesnastu laptopów, szafy do ich przechowywania oraz dodatkowo nagrody dla członków drużyny oraz Koordynatora.
Konkurs zorganizowany został przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, pod honorowym patronatem Ambasady Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.
💻Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotowanie prac plastycznych w dowolnej technice cyfrowej. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach reprezentowały dwie drużyny z klasy 2gtp – technik grafiki i poligrafii cyfrowej.
🏆Laureatem została drużyna Graficy z Czerwonego w składzie: Agnieszka Chęcińska, Julia Czachor, Laura Delega, Jakub Drab, Daria Klimowicz, Nikola Nowak i Adrianna Murawska. Koordynatorem grupy jest Dariusz Śmietanka. 📽Graficy z Czerwonego wykonali film reklamowy, wykorzystując techniki montażu materiału filmowego i animacji.
Zainteresowanie konkursem okazało się nadspodziewanie duże. Wpłynęło na niego aż 2389 prac! Tym bardziej gratulujemy uczniom i nauczycielom.
Zwycięski projekt można zobaczyć na stronie otymsiewie.pl