Logistycy na wystawie LEGO i w Wilanowie

Kilka dni temu uczniowie klasy 3 w zawodzie technik logistyk wraz z wychowawczynią panią Dorotą Jończyk i nauczycielką przedmiotów logistycznych panią Magdaleną Domagała zwiedzali Międzynarodową Wystawę Budowli z klocków LEGO oraz galerię zdjęć 3DTRICK Gallery, które były wystawiane na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Młodzież mogła podziwiać największe i najpiękniejsze budowle z klocków Lego z całego świata, które przedstawiały budynki, przedmioty, znane osoby, siedem cudów świata, bohaterów ulubionych bajek, zmysły człowieka oraz sceny z filmów. Najciekawsze przedstawiamy poniżej:

1. Katedra Notre-Dame w Paryżu (900.000 klocków)
  2. Plac św. Piotra wraz z Bazyliką i Kolumnadą w Watykanie (500.000 klocków)
  3. Bliźniacze wieże World Trade Center (260.000 klocków)
  4. Star Destroyer – „Niszczyciel” z serii filmów „Gwiezdne Wojny” (900.000 klocków)
  5. Wioska Świętego Mikołaja
  6. Mozaika Celtycka Dziewczyna (60.000 klocków)
  7. Wielki Zamek (300.000 klocków)
  8. Park Rozrywki (45.000 klocków)

Na koniec wycieczki uczniowie obejrzeli Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie.

Była to jedna z tych wycieczek, która na długo pozostaje w pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

[supsystic-gallery id=141 position=center]