„Czerwone” grało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

W tym roku odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszym mieście sztab, jak co roku był w Miejskim Ośrodku Kultury. Nasza szkoła wspierała ten finał na dwa sposoby, po pierwsze wolontariusze zorganizowali kiermasz ciast dla uczniów i nauczycieli, który odbył się 10.01.2020. Drugim sposobem zaangażowania było zbieranie pieniędzy do puszek, przez 10 wolontariuszy z naszej szkoły, w dniu finału tj. 12.01.2020 roku.

Podczas tegorocznego finału pionkowski sztab zebrał aż 42 558.01 zł, z tego dochód z kiermaszu i puszek wszystkich wolontariuszy naszej szkoły to ok. 9800 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie tego finału. Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok.

 

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.