CKZiU w Londynie

Na początku grudnia grupa młodzieży z naszej szkoły wyruszyła na długo wyczekiwaną wycieczkę do Londynu. Uczestniczyło w niej 50 uczniów pod opieką Pani dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej oraz nauczycieli języka angielskiego Pań Małgorzaty Sulimy, Marty Kustry i Justyny Wiszniowskiej. Wycieczka miała charakter edukacyjny, jednak w jej programie nie zabrakło również czasu na rozrywkę, humor, taniec, czy zakupy. Celem wycieczki było przede wszystkim rozwijanie umiejętności językowych, ale też poznanie kultury brytyjskiej i oczywiście zwiedzenie majestatycznej stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu. Dla wszystkich uczestników wyprawa do Londynu była wspaniałą przygodą. Przyczyniła się do tego niezwykła atmosfera, pełna przyjaźni, radości i entuzjazmu, stworzona przez wszystkich uczestników wycieczki. Pomysłowość, poczucie humoru i wiedza przewodnika wycieczki – pana Krzysztofa Owczarka – sprawiły, że w Londynie wszyscy przeżyliśmy niezapomniane chwile. Były to cztery dni pełne przygód, nauki i zabawy. W tym krótkim czasie otrzymaliśmy ogromną porcję wiedzy o Londynie – magicznym, wielokulturowym mieście. Byliśmy zauroczeni otwartością, naturalnością i gościnnością londyńczyków. Wzbogaciliśmy swoją znajomość języka angielskiego. Dla niektórych z nas był to czas pokonywania barier językowych. Mieliśmy też wiele okazji do wykazania się swoimi umiejętnościami lingwistycznymi. Poznaliśmy zwyczaje rodzin brytyjskich, u których nocowaliśmy, nawiązaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie. Wróciliśmy z wycieczki w znakomitych nastrojach, pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

[supsystic-gallery id=123 position=center]

Posted in Aktualności, Wycieczki, Wydarzenia Szkolne.