Imieniny Pani Marii

W dniu 6.12.2019r. w naszej szkole odbył się konkurs “Imieniny Pani Marii”. Składał się on z dwóch części; części plastycznej i prezentacji multimedialnej. W konkursie plastycznym wzięło udział 18 uczniów z naszej szkoły. Jury w składzie mgr Tomasz Śmietanka, mgr Emil Iskra oraz mgr Małgorzata Magdzik miało nie lada problem z wytypowaniem pierwszego miejsca. Prace plastyczne były bardzo interesujące i wykonane różną techniką.
Osoby wyróżnione to :
I miejsce – Dawid Kościanek kl. 1ltTp
II miejsce – Julia Zając kl. 1gT
III miejsce – Martyna Pańczak kl. 1ltTp

Natomiast najciekawszą prezentacją okazała się praca uczniów klasy 1 gTp w składzie :

  • Martyna Purwin
  • Natalia Rutka
  • Wiktoria Ogonek
  • Kuba Drab
  • Konrad Szewczyk

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zdobytych miejsc.

[supsystic-gallery id=122 position=center]

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *