Sukcesy w Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej

8.11.2015 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbył się Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej pod hasłem ,,11 listopada w wyobraźni dzieci i młodzieży”. Nasza szkoła reprezentowana była przez dwoje uczniów, którzy wystąpili w kategorii poezja patriotyczna:

Klaudię Świątek z klasy 1hT oraz Kacpra Strzeleckiego z klasy 2hT.

Jak co roku bardzo wysoki poziom konkursu wymagał od wszystkich uczestników maksymalnej koncentracji i opanowania stresu. Nie wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem wystarczająco dobrze, stąd zdarzały się pomyłki, zająknięcia a nawet problemy z odtworzeniem tekstu z pamięci.

Reprezentanci CKZiU wypadli w tej rywalizacji doskonale; Kacper Strzelecki zajął 3. miejsce, zaś Klaudia Świątek otrzymała wyróżnienie. Sukces naszych uczniów jest tym większy, że nagrody przyznawano w ramach połączonych kategorii: poezji patriotycznej i pieśni patriotycznej oraz połączonych grup wiekowych: gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy Klaudii i Kacprowi tak udanych występów.

Udostępnij

Posted in Konkursy and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *