X Konkurs “Nasza Mała Ojczyzna”

W dniu 23.05.2019 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbyło się wręczenie nagród uczestnikom X Konkursu Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski. Uczniowie CKZiU zajęli następujące miejsca:

Dawid Mizerski – zajął 1 miejsce w kategorii praca literacka “Moje spotkanie z muzyką Stanisława Moniuszki”

Kamila Lewikowska – zajęła 1 miejsce w kategorii praca multimedialna “Nie taki Straszny Dwór”

Julia Duda – zajęła 2 miejsce w kategorii plastycznej “Stanisław Moniuszko – polski patriota, mistrz dźwięków, które same się toczą do serca”

Zuzanna Mortka – zajęła 2 miejsce w kategorii praca multimedialna “Nie       taki Straszny Dwór”

Bartosz Gębczyk – otrzymał wyróżnienie w kategorii fotograficznej                 “Muzyka wokół nas …”

Weronika Kiraga – otrzymała wyróżnienie w kategorii plastycznej “Stanisław Moniuszko – polski patriota, mistrz dźwięków, które same się toczą do serca”

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.