Spawamy w czerwonym

W sobotę  w naszej szkole ruszył kurs spawalniczy.  Program kursu obejmuje trzy metody spawania: MAG(135),  TIG(141) oraz metodę MMA (111).

Kurs, w którym uczestniczą uczniowie klas mechanicznych jest przeprowadzany na podstawie wytycznych Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, a wszystkie zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, prowadzone będą pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Kursanci w wyniku przeprowadzonego  kursu oraz zdania egzaminu dostaną  książeczkę spawalniczą oraz certyfikat. Takie kwalifikacje będą świetnym dodatkiem dla naszych uczniów, którzy w przyszłości mają być konkurencyjni na współczesnym rynku pracy. Młodym adeptom sztuki spawalniczej życzymy więc powodzenia.

 

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *