Spawamy w czerwonym

W sobotę  w naszej szkole ruszył kurs spawalniczy.  Program kursu obejmuje trzy metody spawania: MAG(135),  TIG(141) oraz metodę MMA (111).

Kurs, w którym uczestniczą uczniowie klas mechanicznych jest przeprowadzany na podstawie wytycznych Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, a wszystkie zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, prowadzone będą pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Kursanci w wyniku przeprowadzonego  kursu oraz zdania egzaminu dostaną  książeczkę spawalniczą oraz certyfikat. Takie kwalifikacje będą świetnym dodatkiem dla naszych uczniów, którzy w przyszłości mają być konkurencyjni na współczesnym rynku pracy. Młodym adeptom sztuki spawalniczej życzymy więc powodzenia.

 

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *