DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE
Dnia 12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Klasy 2gT i 2lT wraz z samorządem uczniowskim na tę okazję przygotowali wspaniałą uroczystość, która podobała się zarówno nauczycielom jak i uczniom.

Niesamowite występy wokalne, przezabawny teleturniej ,,Jeden z pięciu” oraz duża dawka śmiechu – w ten właśnie sposób nauczyciele i uczniowie CKZiU świętowali popularnie zwany dzień nauczyciela. Po oficjalnym wręczeniu nagród Dyrektora Szkoły, przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom oraz wręczyli kwiaty. Część artystyczna rozpoczęła się piosenką ,,Kolorowy wiatr”. Następnie kolej przyszła na teleturniej, w którym udział wzięli: p. Magdalena Wiśniewska, p. Dorota Banaszek, p. Mateusz Bieniek oraz uczniowie, Huber Woźniak i Jakub Małecki. Quiz przypominał wszystkim znany program ,,Jeden z dziesięciu” i na wzór tego – odbyły się dwie rundy, mające na celu wyłonienie zwycięzcy. Mistrzem teleturnieju została p. Magdalena Wiśniewska. W trakcie trwania konkursu mogliśmy usłyszeć dwie piosenki dedykowane nauczycielom przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych. Występ drugoklasistów zakończyła piosenka ,,Weź nie pytaj” – przeróbka popularnej piosenki Pawła Domagały o tym samym tytule, śpiewana przez wszystkich uczestników akademii.

 

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *