Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019!

3 września 2018 r. Czerwone rozpoczęło nowy rok szkolny. Dyrektor szkoły, p. Magdalena Wiśniewska, w przemówieniu skierowanym do zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, przywitała wszystkich uroczyście.

Szczególnie ciepłe słowa skierowała do nowych uczniów, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole: klasy 1 gT (technik grafiki i poligrafii cyfrowej), klasy 1 hlT (technik hotelarstwa i technik logistyk), klasy 1 żT (technik żywienia i usług gastronomicznych), klasy 1 mT (technik mechanik) i klasy 1 kmśB (Szkoła Branżowa I Stopnia – kucharz, ślusarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych).

Po uroczystości wszyscy udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, wytrwałości i wiary we własne możliwości. Powodzenia!