Żegnaj szkoło … witajcie wakacje ;)

22 czerwca społeczność Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pionkach radośnie powitało długo oczekiwane wakacje.

Dyrektor szkoły p. Magdalena Wiśniewska w swoim wystąpieniu zaznaczyła, że był to kolejny rok wytężonej pracy uczniów i grona nauczycielskiego, więc odpoczynek jest jak najbardziej zasłużony.

Swoje życzenia dla uczniów oraz grona pedagogicznego skierował Przewodniczący Rady Rodziców p. Grzegorz Puzio.
Swoje podziękowanie nauczycielom, w imieniu całej społeczności uczniowskiej przekazali przedstawiciele samorządu szkolnego wręczając dyr. Magdalenie Wiśniewskiej symboliczną wiązankę kwiatów.

Gratulacje odebrali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce:

• Fliszkiewicz Iga – 1 lT
  • Wieczorek Weronika – 1 lT
  • Kuśmierczyk Natalia – 2 gT
  • Modzelewska Weronika – 2 gT

Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce wręczyła dyr. Magdalena Wiśniewska wraz z wychowawcami nagrodzonych.

Po odebraniu nagród i świadectw rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasę 1hżT oraz 1mT pod kierownictwem Agnieszki Prockiej i Krzysztofa Maja.

Po zakończonej akademii i rozdaniu świadectw nadszedł czas na relaks i zasłużone wakacje, tym bardziej, że tegoroczne będą wyjątkowo długie – potrwają 73 dni i są jednymi z najdłuższych w ciągu minionych lat. Do szkolnych ław wrócimy dopiero 3 września.

Całej społeczności CKZiU życzymy udanych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.