Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2018

17 marca we współpracy z Państwową Strażą Pożarną i Mazowieckim Kuratorem Oświaty rozpoczęły się eliminacje powiatowe 41 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt: „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje odbyły się w Ośrodku Edukacyjnym Lasów Państwowych w Jedlni-Letnisko.

Naszą szkołę w eliminacjach powiatowych reprezentowały 2 osoby:

  1. Weronika Wieczorek z kl. 1 lT
  2. Wojciech Kapusta z kl. 4 lmT

Niestety, uczestnicy nie uzyskali odpowiedniej ilości punktów, aby zakwalifikować się do etapu ustnego. Podobnie jak w roku ubiegłym eliminacjom powiatowym towarzyszył Konkurs Plastyczny pt: „Zapobiegamy Pożarom”, który rozstrzygany był w trzech grupach wiekowych.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Malwina Obarska z klasy 4 gT, trzecie miejsce zajęła Monika Kamińska z klasy 1 lT, a wyróżnienie otrzymała Weronika Kiraga z klasy 2 żT.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *