Tendencje w druku

1marca 2018 roku uczniowie klas technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik cyfrowych procesów graficznych mieli możliwość uczestniczyć w wykładzie pt. Tendencje w druku prowadzonym przez pana Tomasza Dąbrowskiego prezesa drukarni KDS. Spotkanie było pierwszym z zaplanowanych w ramach podpisanej z firmą KDS umowy patronackiej.

Pan Tomasz ze swojej perspektywy i doświadczenia opowiadał o branży poligraficznej oraz  technologiach internetowych  pozwalających na  podniesienie zyskowności w prowadzonym biznesie poligraficznym.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na różne tematy, np. możliwości pracy , zarobków, rozwijania się a także potrzebnej wiedzy aby zrealizować pomysł otwarcia własnego biznesu.

Zostali zachęceni do kreatywnego działania i poszukiwania wielu rozwiązań jakie daje Internet w branży poligraficznej i związanej z nią  grafiką komputerową i fotografią.

Kolejne nasze spotkanie z firmą KDS to zajęcia na temat Podstawowe zagadnienia związane z projektem i kolorystyką w odzwierciedleniu do produkcji etykiet. – już nie możemy się doczekać!