IX GALA MISTRZÓW SPORTU POWIATU RADOMSKIEGO

Tradycyjnie w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w  Radomiu  odbyła  się   IX Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

Na podsumowaniu konkursu starosty radomskiego na najlepszego sportowca roku 2017 nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły.

Pani dyrektor, wybrani uczniowie i nauczyciele chętnie oklaskiwali najlepszych sportowców i trenerów. Jedną z atrakcji na tegorocznej gali była obecność legendarnego pięściarza Grzegorza Skrzecza.

Mistrz okazał się osobą bardzo komunikatywną i w humorystyczny sposób opisał wszystkim zebranym swoją karierę “bokserską” i aktorską. Na koniec całej uroczystości czekał na nas słodki poczęstunek i oczywiście możliwość zrobienia zdjęcia z przesympatycznym olimpijczykiem.