„Miłość niejedno ma imię…”

W tym roku Samorząd Szkolny postanowił uczcić Walentynki organizując konkurs dla  uczniów naszej szkoły. Można było wykazać się w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej i fotograficznej.

Największym zainteresowaniem cieszyła się konkurencja literacka. Okazało się, że o miłości wiersze piszą i pierwszoklasiści, i maturzyści, i dziewczyny, i chłopaki, i hotelarze, i mechanicy… jednym słowem, miłość to temat bliski wszystkim. Do konkursu zgłoszono również prace fotograficzne, które w oryginalny sposób nawiązywały do hasła konkursowego.

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców konkursu, wyłonionych w ogólnoszkolnym głosowaniu:

– w kategorii fotograficznej: Weronika Modzelewska z klasy 2 gT

– w kategorii literackiej: Artur Zawodnik z klasy 4 lmT.

Gratulujemy Weronice i Arturowi! Zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgłoszenie swoich prac oraz podzielenie się z nami swoim talentem i indywidualną interpretacją hasła „Miłość niejedno ma imię…”.