KOLEJNY SUKCES SIATKARZY Z „CZERWONEGO”

W dniu 15 lutego 2018 roku w Hali Miejskiej w Pionkach odbył się „Walentynkowy Turniej Par” zorganizowany przez Urząd Miasta W Pionkach.

Do udziału w turnieju zgłaszały się mieszane pary ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Nasza szkoła, oczywiście biorąca udział w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych, zgłosiła największą ilość uczestników, bo aż siedem par.

„Pobiliśmy” wszystkie szkoły nie tylko pod względem ilościowym ale też jakościowym, ponieważ mecz finałowy odbył się pomiędzy dwiema naszymi drużynami.

Ostatecznie zwyciężyła dwójka: Weronika Molendowska i Maciej Wieczorek, a drugie miejsce zajęli Milena Kultys i Radosław Siczek. Pozostałe pary również spisały się na medal, bo samo uczestnictwo w tym turnieju wymagało stalowych nerwów i dobrej kondycji.

Oprócz dwóch zwycięskich drużyn w turnieju zagrali:
Zuzanna Kisiel, Adam Wróblewski
Oliwia Kieloch, Michał Baran