Młodzi filmowcy z CKZiU

Dobiegają końca zajęcia filmowe, prowadzone przez Pana Michała Grosiaka z CALu w ramach przedmiotu Wiedza o kulturze. Udział w nich wzięli uczniowie wszystkich klas pierwszych technikum CKZiU.

Celem cyklu zajęć było poznanie w praktyce podstawowych elementów filmu: scenariusza, reżyserii, sztuki operatorskiej, montażu, itd. oraz zainspirowanie młodzieży do kręcenia filmów.

Lekcje filmowe dostarczyły uczniom nie tylko nowych wiadomości, ale były również okazją do doskonałej zabawy w czasie kręcenia materiałów, a potem ich wspólnego oglądania. Ukoronowaniem zajęć będzie zakwalifikowanie najlepszych realizacji do IX Powiatowego Konkursu Filmu Amatorskiego.

Szczególne słowa podziękowania dla Pana Michała Grosiaka, który prowadził zajęcia, za wysiłek, pasję, zaangażowanie i pomoc w kręceniu filmów.