Trzynastego w Czerwonym… wszystko zdarzyć się może!

W piątek 13 października obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Współpraca Samorządu Uczniowskiego z klasą 2 hT zaowocowała przygotowaniem na tę okazję programu artystycznego, który spotkał się z dużym aplauzem publiczności. Uczniowie Czerwonego po raz kolejny udowodnili, że mają różnorodne talenty i odwagę, by się nimi dzielić.

Taniec, śpiew, umiejętności aktorskie – wszystko to złożyło się na piątkowy występ, który rozpoczęła klasa 2 hT parafrazą polskiego szlagieru: „Trzynastego”. Kacper Strzelecki i Anna Barańska z 3 hT wcielili się w role dyrektora i sekretarki, by w kabaretowym stylu odegrać scenkę rodem z gabinetu dyrektora. Następnie Jakub Pachlerski z 4 gT, w towarzystwie dziewcząt z 2 żT, zaśpiewał dla pani dyrektor specjalną dedykację muzyczną. Talentem, i odwagą, wykazali się również nauczyciele podczas „Tańca z Gwiazdami”, a statuetka, złota kula, trafiła w ręce pary, która zdobyła najwięcej uznania w oczach jury: Oli Jasiorowskiej z 3 hT i p. Mariusza Wrochny. Grupa taneczno-wokalna z 2 hT pokazała wszystkim jak śpiewająco radzić sobie w trudnych szkolnych sytuacjach, a p. Dorota Bzikot i p. Radosław Wątorski wywołali swoim występem salwy śmiechu. Całość zakończyło wspólne śpiewanie.

Część artystyczną poprzedziło wystąpienie p. Anny Pisarek, przewodniczącej Rady Rodziców, oraz p. dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej, która podczas przemówienia złożyła wszystkim życzenia oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły.

[supsystic-gallery id=’56’]