Integracja klas Iżt, Ilmt oraz Iht

W dniu 26 września 2016 odbyła się wycieczka integracyjna trzech klas pierwszych – 1żt, 1 lmt i 1ht. Duża grupa uczniów wyjechała na wycieczkę rowerową w stronę Królewskich Źródeł. Wszyscy uczestnicy bez problemu i awarii dojechali do celu.

2016101702

Na miejscu, czekało nas pierwsze zadanie – rozpalenie ogniska. Chłopcy poradzili sobie z nim wyśmienicie.

Wkrótce więc każdy mógł zajadać ciepłe mniej lub bardziej spieczone kiełbaski.

Wiele osób zdecydowało się na pieszą wycieczkę w kierunku Źródełka. Słychać było wymianę zdań dotyczącą pierwszych dni nauki w szkole.

Po konsumpcji, męska część grupy zajęła się ostrą grą w piłkę (piłka ucierpiała na tym najbardziejJ). Z zazdrością spoglądali na nich uczniowie jednej ze szkół radomskich – takie umiejętności nie wszyscy mogą zaprezentować.
2016101701
Oprócz zdolności sportowych, ujawniły się także talenty wokalne – dziewczyny kibicowały chłopakom przy dźwiękach skocznej muzyki dance.

Wszyscy w dobrych nastrojach udali się w kierunku Pionek z nadzieją na dalsze wypady w kraj.

Posted in Aktualności, Wycieczki and tagged , , , , .