Logistycy na Targach Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2017

8 marca 2017 roku logistycy z czerwonego mieli okazję uczestniczyć w II edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2017. Było to branżowe, specjalistyczne wydarzenie, które odbyło się w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo znajdującym się na obrzeżach Warszawy.
Podczas tego wydarzenia nasi uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w dwóch tematycznych warsztatach szkoleniowych. Warsztaty te dotyczyły opakowań przeznaczonych do sprzedaży wyrobów gotowych, a ich tematyką było: „Przyjazny jak Starbucks, czy szowinistyczny jak AXE – czyli o tym jak promować marki” oraz „Jak skutecznie kreować wizerunek firmy”. Logistycy z klasy 1 i 3 mogli zobaczyć oraz zapoznać się z zasadami działania m.in.: maszyn i urządzeń pakujących, linii do pakowania; logistyką pakowania
w magazynie produkcyjnym, magazynie dystrybucyjnym, magazynie logistycznym; systemami transportu wewnętrznego i magazynowania; wyposażeniem magazynu; systemami pomiarowymi, ważącymi, systemami etykietującymi i etykietami oraz opakowaniami transportowymi.
To był owocny czas nauki i integracji dla klas 1 i 3lmt