Oliwia Kielich wśród najlepszych.

Uczennica klasy 1lmT Oliwia Kielich od początku roku szkolnego chętnie i bardzo pracowicie pokonywała kolejne kroki VII edycji Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

Odniosła wielki sukces. Otrzymała tytuł finalisty pokonując ponad 1186 osób jakie brało udział. Oliwia wykazała się wiedzą wykraczającą poza materiał nauczania, dużą elokwencją i znajomością zagadnień rynku pracy.

Finał odbywał się w Warszawie 22-23 kwietnia 2017. Atmosfera olimpiady była bardzo rodzinna i sprzyjająca kreatywnemu myśleniu. Oliwia wymieniła swoje doświadczenia i spostrzeżenia z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Najcenniejszą nagrodą jest możliwość studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 100 % z przedmiotu maturalnego WOS.

Gratulujemy!