IX DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W CKZiU

Od 2009 roku w CKZiU  odbywa się Dzień Przedsiębiorczości. Jest to impreza dla klas maturalnych oraz klas zasadniczych kończących szkołę.

21.04.2017 po raz dziewiąty to przedsięwzięcie otworzyła serdecznym powitaniem wszystkich uczestników w imieniu Pani Dyrektor Magdaleny Wiśniewskiej i swoim, Pani Dyrektor Sylwia Śmietanka.

Wydarzenie rejestrowali zaproszeni redaktorzy  mediów „Nad Zagożdżonką” oraz Pionki24.

Dzień Przedsiębiorczości to nic innego jak targi edukacji i pracy, na które zaprosiliśmy instytucje, uczelnie i firmy z Pionek, Radomia i okolic. Dzięki temu maturzyści i uczniowie klas kończących szkołę zasadniczą mogą w jednym miejscu i czasie dowiedzieć się, jakie prawa przysługują młodym ludziom na rynku pracy, gdzie szukać zatrudnienia oraz poznają tajniki prowadzenia własnej firmy.

Celem jest przedstawienie uczniom oferty szkół wyższych z regionu radomskiego oraz ofert pracy.

Swoje oferty przedstawiali:

• Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia Radom;
  • Biuro Rachunkowe Pani Ewy Dąbrowskiej;
  • Usługi Geodezyjne i Klasyfikacja Gruntów Pana Rafała Brodowskiego;
  • Wyższa Szkoła Handlowa z Radomia;
  • Centrum Nauki i Biznesu Żak z Radomia;
  • Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy z Radomia;
  • Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego z Radomia;
  • Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu filia w Pionkach;
  • TEB Edukacja Radom;
  • OHP Pionki.

Wydarzenie przygotowały i nad całością czuwały Panie Beata Milczarczyk oraz Anna Okulska.

Fotorelacja – Pani Marta Orlińska