SUKCES UCZNIÓW CKZiU

W dniu 25.03.2017 odbył się w XL OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – eliminacje powiatowe Radom2017. Uroczystość miała miejsce w Ośrodku Szkoleniowym Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko. Nie zabrakło tam naszych uczniów wraz z opiekunem Anną Okulską. Dwoje uczestników brało udział w turnieju wiedzy o pożarnictwie, nie udało się im zając miejsc promowanych. Jednak mamy powody do dumy, gdyż z pośród 180 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs powiatowy, 19 prac zostało nagrodzonych. Miło nam poinformować, że 6 prac naszych uczniów zostało nagrodzonych.

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce – Malwina Obarska klasa 3gT;
II miejsce – Monika Jurek klasa 1gT;
III miejsce – Weronika Kiraga klasa 1żT
Uczniowie wyróżnieni:
Aleksandra Mirowska klasa 1hT, Aleksandra Waluś klasa 1 gT, Traczykowski Bartosz 2gT.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.

Udostępnij

Posted in Konkursy, Osiągnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.