Z zaangażowaniem wzięli udział w Paradzie Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, która w miniony czwartek przeszła ulicami Pionek.
Jak zawsze służyli pomocą i wsparciem uczestnikom wydarzenia.
Po paradzie wszyscy wspólnie integrowali się i bawili przy muzyce na żywo, spędzając ten czas w wyjątkowo radosnej atmosferze.