Z przyjemnością informuję, iż w kategorii plakat zwyciężyły następujące osoby, które wykazały się niezwykłym talentem artystycznym:
I miejsce – Patrycja Kulesza z klasy 1gT
II miejsce- Julia Sot, Amelia Sot i Anna Mucha z klasy 1gT
III miejsce- Wiktoria Kusio i Maja Topór z klasy 1 żT
W kategorii film :
I miejsce zajął film, w którym wzięła udział grupa zdolnych, młodych reżyserów w składzie:
Dorian Droździkowski, Jakub Kobiela, Wiktor Kustra, Piotr Rybaniec, Oskar Słowik i Jakub Starzyk z klasy 1 mT.