Czerwone górą – zostawili resztę na lodzie;)

W czwartek 9. 02. 2017 r uczniowie naszej „czerwonej” szkoły CKZiU wzięli udział w zawodach sportowych na lodowisku „Biały Orlik” w Pionkach.

Zawody polegały na pokonaniu jak najszybciej wyznaczonego toru przeszkód sprawdzającego jazdę na łyżwach. W zawodach wzięły udział wszystkie pionkowskie szkoły.

Nasi uczniowie zdeklasowali rywali zdobywając największą liczbę nagród i wygrywając sztafetowy przejazd (dwóch chłopców + dwie dziewczęta) w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W indywidualnej rywalizacji Kasia Glimasińska klasa 1lmT zdobyła srebny krążek a Oliwia Kogut z klasy 3 hżT zajęła miejsce trzecie.

Wśród chłopców na pierwszym miejscu podium stanął nasz reprezentant z klasy 1lmT Daniel Synderczyk a piętro niżej na podium stanął Maciej Malbroski z klasy 4 gmT.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Posted in Konkursy.