Dlaczego warto zostać barmanem?

Czy zastanawiałeś się, dlaczego warto zostać barmanem? Pewnie tak, bo jesteś na naszym kursie… Dla tych z Was, którzy zajrzeli tu przez przypadek możemy odpowiedzieć na to pytanie.
Jest to świetna praca, bez garniturów, pełen luz. Jesteś za barem i wszyscy chcą Cię poznać, a Ty poznajesz mnóstwo nowych, wspaniałych osób, nawiązujesz różne kontakty. Czasami trzeba być dyskretnym, porozmawiać, pocieszyć, ale to też ma swoje dobre strony.
Wspomnieliśmy o zarobkach? Chyba nie. Jest to jedna z nielicznych prac gdzie pieniądze same wskakują do kieszeni. Oprócz podstawowego wynagrodzenia są napiwki, a ich wysokość zależy tylko od Ciebie.
Podsumowując, masz szanse stać się rozpoznawaną osobą, która rozkręca imprezy, każdy chce Cię poznać i do tego zarabiasz dobre pieniądze ciągle się bawiąc. Brzmi to jak baśń. Prawda?

Różnica polega na tym, iż w baśni tylko ziarenko jest prawdą, a w tym, co jest napisane powyżej prawdą jest wszystko. Przemyśl to, bo warto.

Kurs barmański I-go stopnia –SPB- Level A odbył się w naszej szkole w dniach: 30.01-03.02.2017r. Zajęcia prowadził Master Bartender Bartłomiej Gawlak-Kubik.

W kursie brało udział 20 uczniów naszej szkoły.  Hotelarze, żywieniowcy, kucharze  ale
i mechanicy oraz logistycy poznawali tajniki miksologii, teoretyczne i praktyczne zastosowanie receptur jak również technologię i towaroznawstwo napojów alkoholowych
i bezalkoholowych. Kursanci otrzymali na zajęciach skrypt materiałów szkoleniowych
z całym zakresem wiedzy jaka przekazywana była na zajęciach.

[supsystic-gallery id=31]

03 lutego 2017 grono profesjonalnych barmanów powiększyło się o 20 nowych specjalistów!