Quiz wiedzy ogólnej

Oprócz Pokazu Talentów dziś w naszej szkole odbył się ekscytujący quiz wiedzy ogólnej, w którym nauczyciele i uczniowie stanęli do rywalizacji o zwycięstwo! Ale Quiz Wiedzy Ogólnej to nie tylko rywalizacja – to także okazja do nauki i wspólnego spędzania czasu. Po emocjonujących zmaganiach ogłaszamy, że zwycięzcami tego konkursu są: Pan Radosław Wątorski oraz jego uczniowie Franek Szczepaniak i Mateusz Sosulski z klasy 2gt! Dzięki takim wydarzeniom nasza szkoła nie tylko promuje wartość wiedzy i nauki, ale także buduje więzi społeczne i wspiera rozwój osobisty każdego ucznia i nauczyciela. Gratulacje wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w tym niesamowitym wydarzeniu.

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *